| Part No | 90NB16E1-M00340 |
| EAN | |
| Operating System | No preinstalled OS |
| Color & Material | LCD Cover: Matte Gray, Aluminum Top Case: Matte Gray, Plastic |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | LED Back-lit-Narrow border |
| Panel | 14.0 WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 300nits Anti-Glare NTSC:45% Wide View |
| Oled | |
| Touch | non-Touch |
| Processor | AMD Ryzen™ 5 220 Processor 3.2GHz (22MB Cache, up to 4.9GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Integrated GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Total System Memory | 16GB |
| On board Memory | DDR5 16GB ( 16GB DDR5 on board ) |
| Storage Installed | 1TB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 1TB PCIE G4 SSD |
| Camera | Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: – With privacy shutter World-Facing: – |
| Wireless | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Battery | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.40 kg (3.09 lbs) 31.52 x 22.34 x 1.59 ~ 1.79 cm (12.41" x 8.80" x 0.63" ~ 0.70") |
| Security | BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) McAfee® |
Notebook, laptop
ASUS CONS NB Vivobook S M3407HA-LY047, 14″ WUXGA, Ryzen 5 220, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Szürke
343 190 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 389474
Kategória: Notebook, laptop
Leírás
További információk
| Tömeg | 2.42 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636399135 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS |
| Gyártói cikkszám | M3407HA-LY047 |
| Garancia | |
| Felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10 |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Képátló | 14 |
| Bluetooth | Van |
| Memória típus | DDR5 |
| Hangszóró | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Video csatlakozás | HDMI |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Terméksorozat | VivoBook |
| SSD méret | 1000 |
| Háttértár típus | SSD |
| Memória. | 16 |
| USB Type-C | 2 |
| Videokártya fajta | AMD |
| USB portok száma | 4 |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 220 |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Videokártya | Integrált |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Videokártya típus | AMD Radeon Graphics |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Kijelző Típusa | Matt |
Kapcsolódó termékek
-
Notebook, laptop
LENOVO ThinkPad T16 G4, 16.0″ WUXGA, AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (4.8GHz), 32GB, 512GB SSD, Win11 Pro
790 790 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
DELL Pro 14 (PC14250) 14.0″ FHD+, Intel Core Ultra 7 265U (5.3GHz), 16GB, 512GB SSD, Win11 Pro, Ezüst
DELL Pro
701 290 FtOriginal price was: 701 290 Ft.601 290 FtCurrent price is: 601 290 Ft. Kosárba teszem -
Notebook, laptop
DELL Pro 14 Plus (PB14250) 14.0″ FHD+, Intel Core Ultra 7 266V (5.0GHz), 16GB, 512GB SSD, Win 11 Pro
DELL Pro Plus
714 590 FtOriginal price was: 714 590 Ft.714 590 FtCurrent price is: 714 590 Ft. Kosárba teszem -
Notebook, laptop
LENOVO IdeaPad Slim 5 13ARP10, 13.3″ WUXGA, AMD Ryzen 5 7535HS, 16GB, 512GB SSD, NoOS, Polar Blue
273 590 Ft Kosárba teszem














