| Sales Model Name | D701SER-7147001540 |
| EAN Code | |
| UPC Code | |
| WEEE | 6 |
| BASE UNIT | VSPF05N1-BU0010 |
| Size | 8.6L |
| Color | Black |
| Form Factor | Small form factor |
| Processor | Intel® Core™ i7-14700 Processor 2.1GHz (33MB Cache, up to 5.3GHz, 20 cores, 28 Threads) N/A |
| CPU Cooler | Air Cooler |
| Chipset | Intel® B760 Chipset |
| DIMM Memory | 16GB DDR5 U-DIMM |
| Memory Speed | Memory speed is 5600MHz, but run at 4000~4400MHz. |
| Memory Max. | 128GB |
| Integrated GPU | Intel® UHD Graphics 770 |
| Storage | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Optical Drive | Without optical drive |
| LAN | Intel WGI219V 10/100/1000 Mbps, non-vPro |
| Audio | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Wireless | |
| Power Supply | 330W power supply (80+ Platinum, peak 660W) |
| Rear I/O Port | 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI 1.4 1x VGA Port 1x Displayport 1.4 1x 7.1 channel audio (microphone, line-out, Line-in) 1x Kensington lock 1x Padlock loop 3x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x FLEX I/O port (HDMI 2.1 TMDS) |
| Front I/O Port | 1x Headphone 1x 3.5 mm combo audio jack (Mic in or Headphone out) 2x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2*2 Type-C |
| Drive Bay | 2.5″ x 1 3.5″ x 1 |
| Serial ATA | 4 x SATA 6.0Gb/s ports |
| Expansion Slot(includes used) | 1x PCIe® 4.0 x 16 2x PCIe® 3.0 x 1 1x M.2 2230 connector for storage 1x M.2 2280 connector for storage 1x M.2 connector for WiFi 4x DDR5 U-DIMM slot |
| Keyboard & Mouse | Wired keyboard (USB) Wired optical mouse (USB) |
| Accessory | Intrusion cable (Intrusion Switch) |
| Dimension (WxDxH) | 09.30 x 29.60 x 30.90 cm (3.66″ x 11.65″ x 12.17″) |
| Weight | 06.00 kg (13.23 lbs) |
| My ASUS features | System diagnosis Fan profile AppDeals |
| Built-in Apps | MyASUS ASUS Business Manager |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | 1-month Adobe Creative Cloud Hard Bundle *Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets. Eligible markets are determined at activation, and varies by region, device, and time. |
| Security | HDD User Password Protection and Security Kensington Security Slot™(7x 3mm) Padlock loop Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| TPM | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Ecolabels & Compliances | EPEAT Silver Energy star 8.0 REACH RoHS |
| Base Warranty | 3Y Pick up/ return |
| Recommended Warranty Package Part number//Extension and/or upgrade service from base warran | ACX13-007003PF//3Y OnSite Service(Next Business Day)*upgrade ACX13-007023PF//2Y Extension 5Y OnSite Service(Next Business Day)*upgrade ACX15-012031PF//3Y OnSite Service(Next Business Day) 3Y HDD Retention*upgrade *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Sustainable Material_Front bezel | 65% PCR recycled plastic front bezel |
| Sustainable Material_I/O bezel |

Brand számítógépek
ASUS COM DT ExpertCenter D701SER-7147001540, Intel Core i7-14700, 16GB, 512GB M.2, NOOS, Fekete
402 690 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel ápr. 06. (hétfő) / kiszállítás ápr. 07. (kedd)
Cikkszám: 387112
Kategória: Brand számítógépek
Leírás
További információk
| Tömeg | 6.85 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636326209 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Kivitel | SFF |
| Memória órajel | 5600 |
| Memória típus | DDR5 |
| Teljesítmény | 180 |
| USB 2.0 | 5 |
| USB 3.0 | 0 |
| USB 3.1 | 4 |
| HDMI | Van |
| Display Port | Van |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| LAN | 10/100/1000 |
| Video csatlakozás | HDMI 1.4 |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| SSD méret | 512 |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| Memória. | 16 |
| USB Type-C | 1 |
| Videokártya fajta | Integrált |
| USB portok száma | 10 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 14700 |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Videokártya | Integrált |
| Terméksorozat (PC) | ExpertCenter |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 770 |
| HDD méret | 0 |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS COM |
| Gyártói cikkszám | D701SER-7147001540 |
| Garancia |
Kapcsolódó termékek
-
Brand számítógépek
HP EliteDesk 8 Mini G1i, Core Ultra5-225T 2.5GHz, 512GB, 8GB, Win 11 Prof.
477 990 Ft Kosárba teszem -
Brand számítógépek
HP ProDesk 4 SFF G1i, Core Ultra7-265 2.4GHz, 16GB, 512GB, Win 11 Prof.
591 490 Ft Kosárba teszem -
Brand számítógépek
Huawei eKit ICD OPS i7 D, Intel Core I7-12700, 16GB, 512GB SSD, Windows11 IOT Entreprise SAC – 06190034
517 090 Ft Kosárba teszem -
Brand számítógépek
DELL Tower ECT1250, Intel Core i3-14100 (5.3GHz), 8GB, 512GB SSD, Intel UHD, Win11 Pro
DELL Tower
303 890 FtOriginal price was: 303 890 Ft.252 590 FtCurrent price is: 252 590 Ft. Kosárba teszem -
Brand számítógépek
DELL Pro Tower QCT1255, AMD Ryzen 7 Pro 8700G, 8GB, 512GB SSD, Linux
DELL Pro Tower
441 190 FtOriginal price was: 441 190 Ft.347 890 FtCurrent price is: 347 890 Ft. Kosárba teszem






