| Part No | 90PT03X5-M081Y0 |
| Model Name | P440VAK-BPCA240 |
| EAN Code | 4711636413381 |
| UPC Code | 199291413382 |
| WEEE | 2.202 |
| BASE UNIT | VSPT03X3-BU0220 |
| ID Color | Black |
| Panel Size | 23.8-inch |
| Resolution | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Panel Tech | LCD |
| Brightness | 250nits |
| NTSC % | sRGB: 100% |
| View angle(H/V) | 178/178 |
| Response time(Typ/Max) (ms) | 14/25 |
| Refresh rate | 100Hz |
| Contrast (Typ) | 1000:1 |
| Screen-to-body ratio | 93 % |
| IPS-level | Wide view |
| Glare | Anti-glare display |
| Touch Panel | Non-touch screen |
| Stand type | Normal Stand |
| On board processor | Intel® Core™ 5 Processor 210H 2.5 GHz (12MB Cache, up to 4.8GHz, 8 Cores, 12 Threads) |
| Chipset | N/A |
| VRAM | N/A |
| Integrated GPU | Intel® Graphics |
| DIMM Memory | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Total System Memory | DDR5 8GB |
| Storage | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Easy Upgrade | Not available |
| Expansion Slot(includes used) | 2x DDR5 SO-DIMM slot |
| Wireless | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| LAN | Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps |
| Front-facing camera | 1080p FHD camera |
| Privacy Shutter | With privacy shutter |
| Harman/Kardon | N/A |
| Audio | Built-in array microphone Built-in speakers |
| AC Adapter | o4.5, 120W AC Adapter, Output: 20V DC, 6.0A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Side I/O Port | 1x Kensington lock 1x 3.5mm combo audio jack 1x USB 2.0 Type-A |
| Back I/O Port | 1x DC-in 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI out 1.4 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Dimension (WxHxD) | 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm (21.30″ x 16.38″ x 0.67″ ~ 8.27″) |
| Weight | 06.90 kg (15.21 lbs) |
| Security | BIOS Booting User Password Protection HDD User Password Protection and Security Kensington Security Slot™(7x 3mm) |
| Trusted Platform Module | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Built-in Apps | AI ExpertMeet (AI features need devices with 12GB RAM or more) MyASUS ASUS Business Manager |
| My ASUS features | System diagnosis Fan Profile Splendid AppDeals Link to MyASUS |
| Included in the box | Wireless black keyboard Wireless optical mouse |
| Ecolabels & Compliances | EPEAT Gold Energy star 8.0 REACH RoHS |
| Base Warranty | 3Y Pick up/ return |
| Recommended Warranty Package Part number//Extension and/or upgrade service from base warran | ACX13-00691BPT//3Y OnSite Service(Next Business Day)*upgrade *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Sustainable Material_Rear cover | 65% PCR recycled plastic rear cover |
| Sustainable Material_Base cover | 65% PCR recycled plastic base cover |
| Sustainable Material_Total PCR recycled plastic | 55% |
All in one számítógép
ASUS COM AIO ExpertCenter P440VAK-BPCA240 23,8″ FHD, Core 5 210H, 8GB, 512GB M.2, INT, NOOS, Fekete
269 790 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 390740
Kategória: All in one számítógép
Leírás
További információk
| Tömeg | 9.08 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636413381 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS COM |
| Gyártói cikkszám | P440VAK-BPCA240 |
| Garancia | |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Képátló | 23,8 |
| Wireless | Van |
| Kivitel | AIO |
| Memória típus | DDR5 |
| Hangszóró | Van |
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | Van |
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| LAN | 10/100/1000 |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| SSD méret | 512 |
| Háttértár típus | SSD |
| Memória. | 8 |
| USB Type-C | 1 |
| Videokártya fajta | Intel |
| USB portok száma | 5 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core 5 |
| Processzor modell | 210H |
| Videokártya | Integrált |
| Terméksorozat (PC) | ExpertCenter |
Kapcsolódó termékek
-
All in one számítógép
ASUS COM AIO ExpertCenter E1600WKAT-BMR146M 15,6″ FHD GL Touch, Celeron N4500, 4GB, 128GB M.2, INT, NOOS, Fekete
154 690 FtOriginal price was: 154 690 Ft.147 890 FtCurrent price is: 147 890 Ft. Kosárba teszem -
All in one számítógép
HP AIO 27-cr0005nn 27″ FHD AG IPS 300cd, Ryzen7 7730U 2GHz, 16GB, 512GB SSD, Win 11, fehér
483 990 Ft Kosárba teszem -
All in one számítógép
HP AIO 24-cr1001nn 23.8″ FHD AG IPS, Core Ultra5-125U 1.3GHz, 8GB, 512GB SSD, Win 11, fehér
416 590 Ft Kosárba teszem -
All in one számítógép
LENOVO IdeaCentre AIO 27ARR9, 27″ FHD (1920×1080), AMD Ryzen 7 7735HS, 16GB, 1TB, NoOS, Cloud Grey
404 390 Ft Kosárba teszem












