| Part No | 90NB17R1-M00HC0 |
| EAN | 4711636527125 |
| Operating System | Windows 11 Home – ASUS recommends Windows 11 Pro for business 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Color & Material | LCD Cover: Jade Black, Aluminum Top Case: Jade Black, Aluminum |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | OLED-Narrow border |
| Panel | 14.0 OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100% |
| Oled | OLED |
| Touch | non-Touch |
| Processor | AMD Ryzen™ AI 7 445 Processor 2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 6 cores, 12 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Integrated GPU | AMD Radeon™ Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Total System Memory | 16GB |
| On board Memory | LPDDR5X 16GB ( 16GB LPDDR5X on board ) |
| Storage Installed | 512GB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 512GB PCIE G4 SSD |
| Camera | Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: – With privacy shutter World-Facing: – |
| Wireless | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Battery | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.20 kg (2.65 lbs) 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59") |
| Security | BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) IR webcam with Windows Hello support McAfee® McAfee® 30 days free trial |
| Included in the Box |
Notebook, laptop
ASUS CONS NB ZenBook UM3406GA-QD068W 14″ WUXGA OLED GL,Ryzen AI 7 445, 16GB, 512GB M.2, INT, WIN11H, Fekete
600 990 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 396888
Kategória: Notebook, laptop
Leírás
További információk
| Tömeg | 2.38 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636527125 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS |
| Gyártói cikkszám | UM3406GA-QD068W |
| Garancia | |
| Felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10 |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Képátló | 14 |
| Bluetooth | Van |
| Memória típus | DDR5 |
| Hangszóró | Van |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| LAN | 10/100/1000 |
| Video csatlakozás | USB Type-C + HDMI |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Home |
| Terméksorozat | ZenBook |
| SSD méret | 512 |
| Háttértár típus | SSD |
| Memória. | 16 |
| USB Type-C | 2 |
| Videokártya fajta | Intel |
| USB portok száma | 3 |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen AI 7 |
| Wireless (Wifi) | 802.11ax |
| Videokártya | Integrált |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Kijelző Típusa | OLED HDR Fényes |
Kapcsolódó termékek
-
Notebook, laptop
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H
382 990 Ft Kosárba teszemLENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H
-
Notebook, laptop
LENOVO ThinkPad T16 G4, 16.0″ WUXGA, AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (4.8GHz), 32GB, 512GB SSD, Win11 Pro
790 790 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
HP EliteBook X G1i 14″ WUXGA AG UWVA 400cd, Core Ultra5-226V 2.1GHz, 16GB, 512GB SSD, WWAN, Win 11 Prof, ezüst
1 023 690 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
HP EliteBook 6 G1i 13 13.3″ WUXGA AG UWVA, Ultra5-225U 1.5GHz, 16GB, 512GB, Win 11 Prof.
532 690 Ft Kosárba teszem














