| Part No | 90NB14W2-M01UT0 |
| EAN | 4711636351249 |
| Operating System | No preinstalled OS |
| Color & Material | LCD Cover: Foggy Silver, Aluminum Top Case: Foggy Silver, Aluminum |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | OLED(120Hz)-Narrow border |
| Panel | 14.0 OLED WQXGA+(WQ+) 2880X1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100NITS) Glare DCI-P3:100% |
| Oled | OLED |
| Touch | non-Touch |
| Processor | Intel® Core™ Ultra 9 Processor 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Integrated GPU | Intel® Arc™ Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Total System Memory | 16GB |
| On board Memory | LPDDR5X 16GB ( 16GB LPDDR5X on board ) |
| Storage Installed | 1TB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 1TB PCIE G4 SSD |
| Camera | Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: – With privacy shutter World-Facing: – |
| Wireless | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x Thunderbolt™ 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Battery | 75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.20 kg (2.65 lbs) 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59") |
| Security | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
Notebook, laptop
ASUS CONS NB ZenBook UX3405CA-ST1251 14″ WQXGA+ OLED GL, Intel Core Ultra 9 285H, 16GB, 1TB M.2, INT, NOOS, Ezüst
578 590 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 389423
Kategória: Notebook, laptop
Leírás
További információk
| Tömeg | 2.37 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636351249 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS |
| Gyártói cikkszám | UX3405CA-ST1251 |
| Garancia | |
| Felbontás | 2880 x 1800 dpi (220 ppi) |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Képátló | 14 |
| Bluetooth | Van |
| Memória típus | DDR5 |
| Hangszóró | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Video csatlakozás | HDMI |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Terméksorozat | ZenBook |
| SSD méret | 1000 |
| Háttértár típus | SSD |
| Memória. | 16 |
| Akkumulátor | 75Wh |
| USB Type-C | 2 |
| Videokártya fajta | Intel |
| USB portok száma | 3 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core Ultra 9 |
| Processzor modell | 285H |
| Wireless (Wifi) | 802.11be |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Videokártya | Integrált |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Videokártya típus | Intel Arc Graphics |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Kijelző Típusa | OLED HDR Fényes |
Kapcsolódó termékek
-
Notebook, laptop
HP Victus 15-fb2023nh 15.6″ FHD AG IPS, Ryzen5 8645HS 4.3GHz, 16GB, 512GB SSD, RTX 4050 6GB, kék
542 490 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H
382 990 Ft Kosárba teszemLENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H
-
Notebook, laptop
HP EliteBook X G1i 14″ WUXGA AG UWVA 400cd, Core Ultra5-226V 2.1GHz, 16GB, 512GB SSD, WWAN, Win 11 Prof, ezüst
1 023 690 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
LENOVO ThinkBook 14 G8 IRL, 14.0″ WUXGA, Intel Core 7 240H (5.2GHz), 16GB, 512GB SSD, Win11 Pro.
579 290 Ft Kosárba teszem














