| Part No | 90NB17H5-M00AP0 |
| EAN | |
| Operating System | Windows 11 Home – ASUS recommends Windows 11 Pro for business 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Color & Material | LCD Cover: Antrim Gray, Aluminum Top Case: Antrim Gray, Aluminum |
| Military Grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Backlit | OLED(120Hz)-Narrow border |
| Panel | 16.0 OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Oled | OLED |
| Touch | Cover Glass |
| Processor | GORGON POINT 10C (GPT1) |
| Integrated GPU | AMD Radeon™ 880M Graphics |
| Expansion Slot (includes used) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| Total System Memory | 32GB |
| On board Memory | LPDDR5X 32GB ( 32GB LPDDR5X on board ) |
| Storage Installed | 1TB PCIE G4 SSD |
| Storage Total | 1TB PCIE G4 SSD |
| Camera | – Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello Rear: – World-Facing: – |
| Wireless | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Screenpad | |
| FingerPrint | WO/FINGERPRINT |
| I/O Ports | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps) 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader |
| Audio | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| AC Adapter | 83WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Battery | 83WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard |
| Weight & Dimensions | 1.50 kg (3.31 lbs) 35.36 x 24.30 x 1.19 ~ 1.29 cm (13.92" x 9.57" x 0.47" ~ 0.51") |
Notebook, laptop
ASUS CONS NB ZenBook UM5606GA-SS180W 16,0″ WQXGA+ OLED GL, TCH, Ryzen AI R9 465, 32GB, 1TB M.2, INT, WIN11H, Szürke
756 190 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 388304
Kategória: Notebook, laptop
Leírás
További információk
| Tömeg | 3.31 kg |
|---|---|
| EAN | 4711636376525 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | ASUS |
| Gyártói cikkszám | UM5606GA-SS180W |
| Garancia | |
| Felbontás | 2880 x 1800 dpi (220 ppi) |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Képátló | 16 |
| Bluetooth | Van |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Súly | 1,5 |
| USB 2.0 | 0 |
| USB 3.0 | 0 |
| USB 3.1 | 2 |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| LAN | Nem |
| Video csatlakozás | HDMI 2.1 |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Home |
| Terméksorozat | ZenBook |
| SSD méret | 1024 |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| Memória. | 32 |
| Akkumulátor | 4 cell |
| USB Type-C | 2 |
| Videokártya fajta | Integrált |
| USB portok száma | 4 |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | GORGON POINT |
| Wireless (Wifi) | 802.11be |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| Videokártya | Integrált |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Kamera felbontás | 1 |
| Videokártya típus | AMD Radeon 880M |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| 4G/LTE | Nincs |
| HDD méret | 0 |
| Kijelző Típusa | OLED HDR Fényes |
| Copilot | Van |
Kapcsolódó termékek
-
Notebook, laptop
HP Victus 15-fb2023nh 15.6″ FHD AG IPS, Ryzen5 8645HS 4.3GHz, 16GB, 512GB SSD, RTX 4050 6GB, kék
542 490 Ft Kosárba teszem















