| Tömeg | 2.15 kg |
|---|---|
| EAN | 198990807157 |
| Gyártó | |
| Mennyiségi egység | |
| Felbontás | 1920 x 1200 (WUXGA) 16:10 |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Képátló | 14 |
| Bluetooth | Van |
| Memória típus | DDR5 |
| Súly | 1,4 |
| Hangszóró | Van |
| USB 2.0 | 0 |
| USB 3.0 | 0 |
| USB 3.1 | 1 |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| LAN | Nem |
| Video csatlakozás | HDMI |
| Operációs rendszer verzió | Windows 11 Pro |
| Terméksorozat | EliteBook |
| SSD méret | 1024 |
| Háttértár típus | SSD |
| Memória. | 32 |
| Akkumulátor | 6 cell |
| USB Type-C | 3 |
| Videokártya fajta | Integrált |
| USB portok száma | 4 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core Ultra 7 |
| Processzor modell | 258V |
| Wireless (Wifi) | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| Videokártya | Integrált |
| Billentyűzet megvilágítás | Van |
| Kamera felbontás | 5 |
| Videokártya típus | Intel Arc 140V |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB/Thunderbolt |
| 4G/LTE | Nincs |
| HDD méret | 0 |
| Kijelző Típusa | Fényes |
| Copilot | Van |
| Garancia (hónap) | 36 |
| Termék gyártója | HP BPS |
| Gyártói cikkszám | B69FLET#AKC |
| Garancia |
Notebook, laptop
HP EliteBook X Flip G1i 14″ WUXGA BV UWVA 400cd Touch, Core Ultra7-258V 2.2GHz, 32GB, 1TB SSD, Win 11 Prof, ezüst
1 082 890 Ft
Elérhetőség: központi raktáron – személyes átvétel máj. 04. (hétfő) / kiszállítás máj. 05. (kedd)
Cikkszám: 375007
Kategória: Notebook, laptop
További információk
Kapcsolódó termékek
-
Notebook, laptop
ASUS GAMER NB TUF FX607VU-RL106 16″ WUXGA, i7-13620H, 16GB, 512GB M.2, RTX 4050 6GB, NOOS, Szürke
412 390 Ft Kosárba teszem -
Notebook, laptop
LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10, 14″ WUXGA, Intel Core Ultra 7 256V, 16GB, 1TB SSD, Win11 Pro, Seashell
579 090 Ft Kosárba teszem

















